Portrét M. R. Štefánika

olej, plátno, rentoilováno

v 102 ✕ š 82,5 cm

Signatura slovně: PD Viktor Stretti 1931

nerámováno

Konec: 21. 05. 2021 21:30

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

Související kategorie