Portrét dítěte - studie

Kód položky: 60116

olej, plátno na lepence

v 33,5 ✕ š 29,5 cm

rámováno, na rubu potvrzení pravosti od prof. Františka Salvátora Nováka z r. 1931 s nečitelným razítkem