Portrét Boženy Němcové

kreba tuší

v 14 ✕ š 10,5 cm

Signatura slovně: UD K Svolinský

rámováno, paspartováno, zaskleno, papír poškozený - skvrny

Konec: 18. 05. 2022 21:30

Vyvolávací cena: 300 Kč

Související kategorie