Veteráni

Kód položky: 59020

1915

akvarel, pastel, papír

v 28 ✕ š 18,5 cm

Signatura: LD Baden 23. 12. 1915 A. Frolka

rámováno, paspartováno, zaskleno, LD dedikace autorem

Nenechte si ujít