Pařížská nároží

Kód položky: 57248

9 x litografie

4,5 x 14 / 18,5 x 13,5 cm

Signatura: neznačeno

sešitá publikace, autor textu Karel Hlaváček, příloha sborníku Hollar, Praha, 1958