Pamětní list Státní tiskárny cenin

Kód položky: 60015

barevná litografie, autorský tisk III.

v 21,5 ✕ š 38 cm

Signatura: PD Oldřich Kulhánek 97

rámováno, paspartováno, zaskleno

Nenechte si ujít