barevná litografie
Signatura slovně: neznačeno
rámováno, paspartováno, zaskleno, předloha pro obálku knihy Karel Šourek - Dílo Jana Zrzavého, 1906-40, 1941, vydala Umělecká beseda a Družstevní práce
Konec: 24. 08. 2020 20:00
Konec: 17. 10. 2019 21:30