olej, plátno
Signatura slovně: PD monogram B. H. 97 (azbukou), na rubu na blindrámu 1997 Bohdan Hostiňák
nerámováno, UD drobné poškození v malbě
Konec: 21. 05. 2021 21:45
Nenechte si ujít