Motýl

Kód položky: 56683

akvarel

v 29,5 ✕ š 21 cm

Signatura: neznačeno

volný list, na rubu potvrzení pravosti od PhDr. Jaromíra Zeminy a přípis s datací 1953

Nenechte si ujít