Michelangelo

1952

litografie

v 18 ✕ š 11,5 cm

Signatura slovně: PD M Švabinský, LD monogram MŠ v tisku

rámováno, paspartováno, zaskleno

Konec: 12. 07. 2021 21:30

Vyvolávací cena: 700 Kč

Související kategorie