olej, plátno
v 101 ✕ š 73,5 cmSignatura: LD Jan Bauch 1958
Provenience: významná sbírka moderního umění, Praha
Vystavováno: Výstava obrazů a plastik Jana Baucha, Oblastní galerie Karlovy Vary, 31. 5. – 28. 6. 1964
Reprodukováno: (katalog) Výstava obrazů a plastik Jana Baucha, Oblastní galerie Karlovy Vary, 31. 5. – 28. 6. 1964, nestr. (monografie) R. Michalová a P. Kováč, ... více Reprodukováno: (katalog) Výstava obrazů a plastik Jana Baucha, Oblastní galerie Karlovy Vary, 31. 5. – 28. 6. 1964, nestr. (monografie) R. Michalová a P. Kováč, Jan Bauch, 2012, č. 167, s. 227
na rubu na blindrámu razítko: vystaveno Karlovy Vary; odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |