Maskovaný kraj / Cesta do hor - diptych

Kód položky: 62749

akryl, koláž, textilie, plátno / acrylic, plátno

100 x 100 / 100 x 111,5 cm

Signatura: 2 x LD monogram MH 76

2 x rámováno