Maskovaný kraj / Cesta do hor - diptych

akryl, koláž, textilie, plátno / acrylic, plátno

100 x 100 / 100 x 111,5 cm

Signatura slovně: 2 x LD monogram MH 76

2 x rámováno

Konec: 01. 07. 2022 21:40

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

Související kategorie