Autor neurčen
Mariánské náměstí v Uherském Hradišti

akvarel

v 28,5 ✕ š 37,5 cm

Signatura slovně: LD nečitelná 1932

rámováno, paspartováno, zaskleno

Konec: 30. 07. 2020 20:30

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Související kategorie