Lyrický list

Kód položky: 63744

barevná litografie 57/80

v 48 ✕ š 35,5 cm

Signatura: UD J. Šerých 82, na rubu Jaroslav Šerých / 1982

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu název díla autorem