Krajina s řekou

olej, plátno

70 x 60 cm

Signatura slovně: sign. LD monogram VR 19

rámováno

Konec: 05. 08. 2020 21:00

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Konec: 07. 03. 2007 20:00

Vyvolávací cena: 16 000 Kč