Krajina s lávkou

Kód položky: 56838

olej, dřevěná deska

39 x 51,5 cm

Signatura: PD Lev 32, na rubu Lev Šimák

rámováno, na rubu štítky výstav: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Obecním domě, 1933 - 1934, kat. č. 91, Vystaveno na výstavě Umělecké besedy, Slovanský ostrov, 1948, kat. č. 49.