Autor neurčen
Kostel

barevná litografie

v 18 ✕ š 14 cm

Signatura slovně: PD nečitelná 1980

rámováno, paspartováno, zaskleno

Konec: 03. 09. 2020 21:15

Vyvolávací cena: 450 Kč

Konec: 05. 08. 2020 22:00

Vyvolávací cena: 500 Kč

Související kategorie