Autor neurčen

Kampa

Kód položky: 58203

olej, plátno

v 64 ✕ š 30 cm

Signatura: LD Hnátek 78

rámováno

  • Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 460 Kč
  • Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 200 Kč
    Aktuální cena: 220 Kč
  • Jan Saudek
    Vyvolávací cena: 100 Kč
    Aktuální cena: 650 Kč
  • Jan Saudek
    Vyvolávací cena: 3 000 Kč
    Aktuální cena: 3 000 Kč
  • Jan Saudek
    Vyvolávací cena: 2 000 Kč
    Aktuální cena: 2 000 Kč
  • Jan Saudek, Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 1 500 Kč
    Aktuální cena: 1 700 Kč
  • Jan Saudek
    Vyvolávací cena: 4 000 Kč
    Aktuální cena: 4 000 Kč
  • Jan Saudek
    Vyvolávací cena: 2 000 Kč
    Aktuální cena: 2 000 Kč
  • Jan Saudek
    Vyvolávací cena: 1 500 Kč
    Aktuální cena: 1 500 Kč
  • Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 6 000 Kč
    Aktuální cena: 7 000 Kč
  • Jan Saudek, Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 9 000 Kč
    Aktuální cena: 9 500 Kč
  • Jan Saudek
    Vyvolávací cena: 2 500 Kč
    Aktuální cena: 2 500 Kč