Jihočeská krajina

kvaš, běloba, akvarel, karton

v 44 ✕ š 56 cm

Signatura slovně: PD 71 Valter K

rámováno, zaskleno

Konec: 17. 03. 2023 21:02

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Konec: 25. 08. 2022 21:20

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Související kategorie