Jarní přeháňky - Lochovice

Kód položky: 64524

1924

olej, lepenka

v 31 ✕ š 35,5 cm

Signatura: LD O Bubeníček, na rubu 1924 Ota Bubeníček

rámováno, zaskleno, na rubu název díla autorem, na rubu přípis: reprodukováno: Dílo, ročník XXV, č. 8-9, str. 119.