Jarní přeháňky - Lochovice

1924

olej, lepenka

v 31 ✕ š 35,5 cm

Signatura slovně: LD O Bubeníček, na rubu 1924 Ota Bubeníček

rámováno, zaskleno, na rubu název díla autorem, na rubu přípis: reprodukováno: Dílo, ročník XXV, č. 8-9, str. 119.

Konec: 28. 11. 2022 21:50

Vyvolávací cena: 17 000 Kč

Související kategorie