Hlava Turka

Kód položky: 58929

kvaš, papír

v 24,5 ✕ š 24,5 cm

Signatura: neznačeno

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu přípis: orig. J. Navrátil s nečitelnou signaturou

Nenechte si ujít