Autor neurčen

Herbář - Rosae XVIII

Kód položky: 57540

grafický list, akvarel

v 22,5 ✕ š 17 cm

Signatura: UD J. J. Schmuzer v tisku

rámováno, paspartováno, zaskleno

Nenechte si ujít