Geometrie

Kód položky: 63094

tempera, papír

v 49 ✕ š 69 cm

Signatura: PD Načeradský 94

Provenience: zakoupeno z autorské výstavy v Galerii Na bidýlku 1995

rámováno, paspartováno, zaskleno