Galantní scéna

barevná litografie

v 30 ✕ š 21 cm

Signatura slovně: PN A. Born

rámováno, zaskleno

Konec: 20. 11. 2021 21:19

Vyvolávací cena: 2 300 Kč

Související kategorie