Laguna

Kód položky: 60110

kombinovaná technika, plátno

v 75,5 ✕ š 130 cm

Signatura: UD Z. Höhmová 98, na rubu na blindrámu Z. Höhmová

rámováno, na rubu na blindrámu název díla autorkou