Don Quijote de la Mancha

akvarel, tuš

v 10 ✕ š 14,5 cm

Signatura slovně: LD Fr. Hudeček 46

rámováno, zaskleno

Konec: 26. 08. 2022 20:30

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Související kategorie