Dívka v klobouku (Linka Procházková)

Kód položky: 58735

kolem 1908

olej, lepenka

v 74 ✕ š 56 cm

Signatura: LD monogram AP, na rubu Antonín Procházka

Vystavováno: Antonín Procházka, 1882–1945, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, 6. června – 29. září 2002 Obecní dům, Praha, 11. prosince 2002 – 22. březn... více Vystavováno: Antonín Procházka, 1882–1945, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, 6. června – 29. září 2002 Obecní dům, Praha, 11. prosince 2002 – 22. března 2003 Osma po 100 letech – ke 100. výročí 1. výstavy Osmy, České muzeum výtvarných umění v Praze, 6. dubna – 17. června 2017, Východočeská galerie v Pardubicích 27. června – 9. září 2017

Reprodukováno: katalog výstavy Olaf Hanel – Osma po 100 letech – ke 100. výročí 1. výstavy Osmy, České muzeum výtvarných umění v Praze, celostránkově Marcela Mac... více Reprodukováno: katalog výstavy Olaf Hanel – Osma po 100 letech – ke 100. výročí 1. výstavy Osmy, České muzeum výtvarných umění v Praze, celostránkově Marcela Macharáčková – Antonín Procházka 1882–1945, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, Obecní dům Praha, 2002 – katalog výstavy, str. 305, kat. č. O65

rámováno, na rubu popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina

  • Jan Preisler
    Vyvolávací cena: 4 800 000 Kč
    Aktuální cena: 4 800 000 Kč
  • Josef Král
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
    Aktuální cena: 80 000 Kč
  • Karel Černý
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
    Aktuální cena: 1 400 000 Kč
  • Vojtěch Tittelbach
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
    Aktuální cena: 80 000 Kč
  • Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
    Aktuální cena: 380 000 Kč
  • Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
    Aktuální cena: 35 000 Kč
  • Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
    Aktuální cena: 180 000 Kč
  • Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
    Aktuální cena: 220 000 Kč
  • Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
    Aktuální cena: 60 000 Kč
  • André Derain
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
    Aktuální cena: 85 000 Kč
  • Karel Špillar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
    Aktuální cena: 120 000 Kč
  • Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
    Aktuální cena: 160 000 Kč