Dívčí hlava

Kód položky: 60010

litografie, autorský tisk 3/4

v 35,5 ✕ š 25 cm

Signatura: PD Ota Janeček, UD monogram O. J. pod dedikací

rámováno, paspartováno, zaskleno, UD dedikace autorem

Nenechte si ujít