1921
kresba tuší, tužka, akvarel
Signatura slovně: LD Jan Dědina 1921
rámováno, paspartováno, zaskleno, papír zašlý - drobné skvrny
Konec: 12. 10. 2020 22:00
Nenechte si ujít