Dáma v klobouku

Kód položky: 56707

kresba tuší, tužka, akvarel

v 44,5 ✕ š 25,5 cm

Signatura: LD Jan Dědina 1921

rámováno, paspartováno, zaskleno, papír zašlý - drobné skvrny

Nenechte si ujít