Čtenářka

2003

olej, pastel, plátno

v 51 ✕ š 70 cm

Signatura slovně: PD Načeradský 2003

Konec: 13. 12. 2020 21:15

Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Exkluzivní výběr českého a zahraničního výtvarného umění

25. 10. 2020

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

Související kategorie