Člověče, co jste mi to tam napsal?

akvarel, tuš

v 24 ✕ š 20,5 cm

Signatura slovně: neznačeno

pevná pasparta

Konec: 08. 06. 2021 21:45

Vyvolávací cena: 500 Kč

Související kategorie