Chalupy u Lískové

Kód položky: 55741

akvarel, pastel

v 24,5 ✕ š 43 cm

Signatura: LD K. Živný 1962, na rubu K. Živný / 1962

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu autorské razítko, popis díla autorem a štítek s popisem díla