1909
olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cmSignatura slovně: nezjištěna
Reprodukováno: monografie Antonín Matějček – Jan Preisler, Praha, Melantrich 1950, str. 184 monografie Petr Wittlich, Lenka Bydžovská, Karel Srp, Polana Breganto... více Reprodukováno: monografie Antonín Matějček – Jan Preisler, Praha, Melantrich 1950, str. 184 monografie Petr Wittlich, Lenka Bydžovská, Karel Srp, Polana Bregantová – Jan Preisler, Praha, Obecní dům, 2003, obr. 240
rámováno, odborná expertiza prof. PhDr. Petr Wittlich, CSc., PhDr. Rea Michalová, Ph.D.