Koláž

Kód položky: 57278

kombinovaná technika, koláž, akvarel, tuš

v 31 ✕ š 21,5 cm

Signatura: na rubu V. Stratil / 83

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu název díla autorem