Bez názvu (V kočárku)

originální černobílá fotografie

v 38 ✕ š 28,5 cm

Signatura slovně: nezjištěna

rámováno, paspartováno, zaskleno, drobná poškození

Konec: 08. 04. 2021 22:00

Vyvolávací cena: 4 000 Kč