Bez názvu

Kód položky: 58625

akvarel, tuš, pastel, ruční papír

v 58,5 ✕ š 41,5 cm

Signatura: PN Jankovič 94

rámováno, zaskleno

Nenechte si ujít

  • Michal Resl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 300 Kč
  • Michal Resl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 300 Kč
  • Michal Resl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 300 Kč
  • Michal Resl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 300 Kč
  • Pavel Rudolf
    Vyvolávací cena: 400 Kč
    Aktuální cena: 2 300 Kč
  • Pavel Rudolf
    Vyvolávací cena: 800 Kč
    Aktuální cena: 1 000 Kč
  • Lubomír Přibyl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 1 211 Kč
  • Jiří Lindovský
    Vyvolávací cena: 400 Kč
    Aktuální cena: 400 Kč
  • Milan Maur
    Vyvolávací cena: 2 200 Kč
    Aktuální cena: 2 400 Kč
  • Jan Křížek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
    Aktuální cena: 25 000 Kč
  • Pavel Rudolf
    Vyvolávací cena: 1 500 Kč
    Aktuální cena: 2 101 Kč
  • Pavel Rudolf
    Vyvolávací cena: 1 200 Kč
    Aktuální cena: 1 900 Kč