Bez názvu

Kód položky: 62735

olej, karton

v 44,5 ✕ š 30 cm

Signatura: PD Veris

Vystavováno: Jaroslav Veris - Petit testament, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, 6. prosince 2005 - 5. února 2006, kat. č. 3

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu štítek výstavy