olej, karton
v 44,5 ✕ š 30 cmSignatura slovně: PD Veris
Vystavováno: Jaroslav Veris - Petit testament, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, 6. prosince 2005 - 5. února 2006, kat. č. 3
rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu štítek výstavy