Bez názvu

kombinovaná technika, koláž, akvarel, lepenka

50 x 50 cm

Signatura slovně: nezjištěna

nerámováno, na rubu přípis: L(1)-17 Hain, LD roh lepenky zlámaný

Konec: 12. 02. 2021 22:00

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec: 23. 05. 2019 21:15

Vyvolávací cena: 1 200 Kč