kombinovaná technika, koláž, akvarel, lepenka
Signatura slovně: nezjištěna
nerámováno, na rubu přípis: L(1)-17 Hain, LD roh lepenky zlámaný
Konec: 12. 02. 2021 22:00
Konec: 23. 05. 2019 21:15