A pak se řekne němá tvář!

Kód položky: 59072

akvarel, tuš, běloba

v 18 ✕ š 25,5 cm

Signatura: neznačeno

pevná pasparta

Nenechte si ujít

  • Michal Resl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 300 Kč
  • Michal Resl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 300 Kč
  • Michal Resl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 300 Kč
  • Michal Resl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 300 Kč
  • Pavel Rudolf
    Vyvolávací cena: 400 Kč
    Aktuální cena: 2 300 Kč
  • Pavel Rudolf
    Vyvolávací cena: 800 Kč
    Aktuální cena: 1 000 Kč
  • Lubomír Přibyl
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 1 211 Kč
  • Jiří Lindovský
    Vyvolávací cena: 400 Kč
    Aktuální cena: 400 Kč
  • Milan Maur
    Vyvolávací cena: 2 200 Kč
    Aktuální cena: 2 400 Kč
  • Jan Křížek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
    Aktuální cena: 25 000 Kč
  • Pavel Rudolf
    Vyvolávací cena: 1 500 Kč
    Aktuální cena: 2 101 Kč
  • Pavel Rudolf
    Vyvolávací cena: 1 200 Kč
    Aktuální cena: 1 900 Kč