1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
barevná litografie
v 12 ✕ š 11 cm
Signatura: LN Seydl
olej, lepenka
v 68 ✕ š 115 cm
Signatura: LD Seydl, na rubu Zdeněk Seydl
olej, plátno
36 x 46 cm
Signatura: sign. LD seydl