1901–1972
4
161 %
2 417 Kč
29 x 13 cm
Signatura: PD Přibyl 47
olej, karton, lepenka
39 x 26,5 cm
Signatura: PD Přibyl
50. léta
akvarel
21 x 15 cm
Signatura: Zdeněk Přibyl