1921–2011
fotoofset
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
fotoofset
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, koláž
70 x 34 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
kvaš
32,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Miler 50
kresba
9 x 17 cm
Signatura: Vaši Milerovi