1929–1993
4
100 %
10 000 Kč
v 19,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Zd. Chotěnovský 67
2 x linoryt
10 x 20,5 / 10 x 15 cm
Signatura: 2 x Zd. Chotěnovský
litografie 75/130
13 x 9 cm
Signatura: PD Zd. Chotěnovský 89
olej, plátno
130 x 100 cm
Signatura: PD Z. Chotěnovský 1981