1928–1997
17 x různá technika, grafické listy, tisky, text č. 26
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: 16 x různě
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: 16 x různě
59 x 38 cm
Signatura: PD Bouše 79
54,5 x 37 cm
Signatura: PD 7. 10. 78 Bouše
barevný dřevoryt 6/10
55 x 39,5 cm
Signatura: PD 1980 Z. Bouše
barevný dřevoryt 5/10
54 x 39,5 cm
Signatura: PD 1980 Z. Bouše
40 x 30 cm
Signatura: UD Bouše 1988
63 x 44 cm
Signatura: LD 7. 10. 78 Bouše
57 x 38 cm
Signatura: PD Bouše 79
litografie
42 x 31 cm
Signatura: PD Bouše 88
litografie
34 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
lept 32/32
14 x 14,5 cm
Signatura: PD Bouše 82