1937–2014
lept 2/50, barevný lept 15/32
8,5 x 8 / 7,5 x 9 cm
Signatura: PD Beran, PD Pich
olej, plátno
v 279 ✕ š 200 cm
Signatura: na rubu na blindrámu ZBeran 1999
suchá jehla 12/30
v 65 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Z Beran 76
barevná serigrafie 13/60
23 x 19 cm
Signatura: PD monogram ZB
barevná serigrafie 15/60
29 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram ZB
barevná serigrafie 15/60
21 x 29 cm
Signatura: PD monogram ZB
barevná serigrafie 12/60
23 x 19 cm
Signatura: PD monogram ZB
barevná serigrafie 14/60
29 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram ZB
barevná serigrafie 16/60
21 x 29 cm
Signatura: PD monogram ZB
kresba tuší, barevný pastel, tužka
29 x 21 cm
Signatura: PD Z. Beran 1970
kresba tuší, stříkaná barva, karton
42 x 30 cm
Signatura: PD Z. Beran 1966
koláž, tužka, tempera, karton
22 x 28 cm
Signatura: na rubu Zdeněk Beran