1885–1965
8
130 %
65 000 Kč
olej, malířská lepenka
v 37 ✕ š 20 cm
Signatura: LD V Nechleba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, dřevěná deska
26 x 23 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Nechleba 1943
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
130 x 124 cm
Signatura: sign. LD VNechleba 1955
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kresba uhlem, karton kašírovaný na plátně
161 x134 cm
Signatura: sign. LN V. Nechleba
kolem r.1920
olej, plátno
65 x 55 cm
Signatura: sign. PD V Nechleba
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |