1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
37 x 58 cm
Signatura: sign. PD Voj. Sedláček v upomínku I/VII 32
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
41,5 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 45
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1924
akvarel, papír
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Sedláček 24
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
akvarel, papír
30 x 43 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 43
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |