1891–1955
olej, plátno
46,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
96 x 118 cm
Signatura: sign. LD Erdelyi
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
75 x 64 cm
Signatura: sign. LD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 700 000 Kč |
olej, plátno
64 x 54 cm
Signatura: sign. PD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej, plátno
70 x 59 cm
Signatura: sign. LD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, malířská lepenka
53 x 64 cm
Signatura: sign. PN Erdélyi 1940
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
cca 1930
olej, plátno
114 x 96 cm
Signatura: sign. PD Érdelyi
olej, lepenka
94 x 74 cm
Signatura: sign. PD Erdélyi
olej, lepenka
87 x 67 cm
Signatura: sign. PD Erdélyi 1928
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, plátno
60 x 46 cm
Signatura: sign. PN Erdélyi
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |