1888
6
100 %
2 500 Kč
olej, plátno
153,5 x 144 cm
Signatura: PD V. H. Popelka 1923
olej, plátno
153,5 x 144 cm
kol. 1920
olej, plátno
45,5 x 65,5 cm
Signatura: V. H. Popelka
olej, lepenka
50 x 40 cm
Signatura: V. H. Popelka
olej, lepenka
28 x 38 cm
Signatura: V. H. Popelka