1936–2021
91
163 %
17 580 Kč
85 003 Kč
1980 - 1998
kombinovaná technika, lepenka
28,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1998 / 1980-98
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
50,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1998
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, malířská lapenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1997
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, malířská lepenka
85 x 56 cm (výřez)
Signatura: sign. DU Zábranský
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
komb. technika
41,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
komb. technika, sololit
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
komb. technika, sololit
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kol. r. 1983
komb. technika, karton
40 x 30 cm
Signatura: sign. DU Zábranský
komb. technika, karton
25 x 30 cm
Signatura: sign. DU Zábranský
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, lepenka
66 x 45 cm
Signatura: sign. DU Zábranský
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 36 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |